Facebook Pixel

На Софійській площі в Києві засвітилася вогнями головна новорічна ялинка країни

Сьогодні, 6 грудня, на Софійській площі Києва відбулося урочисте відкриття головної ялинки країни. Ця святкова подія відбулася у День святого Миколая.

Про це повідомляє пресслужба КМДА у Telegram.

Традиційно головну ялинку країни відкрив міський голова Києва Віталій Кличко.

Quote«Висота штучної ялинки становить 12 м. Як і минулого року, встановлення та прикрашання новорічної ялинки були здійснені за кошти меценатів. Тема локації «Хоробрі серця» присвячена нашим Захисникам і Захисницям. На верхівці новорічної ялинки величезний Герб України — символ нашої державності, національної гідності та сили. А іграшки у формі блакитних і жовтих сердець символізують відданість і підтримку», – йдеться у повідомленні.

Поруч із ялинкою розташована фотозона у вигляді серця, присвячена нашим Захисникам. Невеличкі ялинки, прикрашені жовтими та синіми серцями, створюють атмосферу святкової гармонії.

Організатори також запропонували відвідувачам залишити свій слід на святковому дереві. За допомогою qr-кодів, представлених благодійними та волонтерськими організаціями, кожен охочий може здійснити донат і взяти з собою одну прикрасу на згадку. Ця ініціатива має на меті залучити увагу до благодійності та підтримати тих, хто потребує допомоги в цей святковий період.

Раніше The Page повідомляв, що у Києві на Софійській площі змонтували головну ялинку України 2023 року. Вона менша за минулорічну в 2,5 раза — 12 м замість 33 м.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Фотогалерея
img-4541.jpeg
img-4540.jpeg
img-4539.jpeg
img-4537.jpeg
img-4541.jpeg Thumb img-4540.jpeg Thumb img-4539.jpeg Thumb img-4537.jpeg Thumb