Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Глави мінфінів і ЦБ G7 захистять світову економіку від впливу вірусу

Міністри фінансів і глави центральних банків G7 висловили готовність надати всю необхідну підтримку економікам, включаючи монетарні і фіскальні заходи для ліквідації негативних наслідків впливу епідемії COVID-19.

«З огляду на потенційний вплив COVID-19 на глобальне зростання, ми підтверджуємо нашу прихильність використанню всіх відповідних інструментів політики для досягнення сильного, стійкого зростання і захисту від ризиків, пов'язаних зі зниженням», — йдеться в спільній заяві, опублікованій на сайті Мінфіну США.

Міністри фінансів G7 будуть підтримувати розширення служб охорони здоров'я і готові вдатися до дій, де це доречно, для надання допомоги економіці у відповідь на дії вірусу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У свою чергу, центральні банки G7 продовжуватимуть виконувати свої мандати, підтримуючи тим самим стабільність цін і економічне зростання при збереженні стійкості фінансової системи.

«Ми вітаємо той факт, що Міжнародний валютний фонд, Світовий банк та інші міжнародні фінансові інститути готові допомогти країнам-членам у подоланні людської трагедії і економічних проблем, пов'язаних з COVID-19», — наголошується в заяві.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Раніше Федеральний резерв висловив стурбованість з приводу поширення епідемії вірусу COVID-19 і назвав його фактором ризику для економічного розвитку в усьому світі.

Керуючий директор МВФ Крісталіна Георгієва також закликала до скоординованого реагування на поширення коронавіруса, виступаючи перед представниками центральних банків і міністрів фінансів з країн Групи 20.

Коментарі

Всі новини