Facebook Pixel

В Україну приїхали перші 60 генераторів від європейських футбольних клубів

В Україну прибула перша партія генераторів, зібраних у межах проєкту European Football Powers Up Ukraine. Йдеться про 60 пристроїв, які для України передали європейські футбольні клуби, інформує пресслужба ФК «Шахтар».

Quote«60 перших генераторів від європейських клубів прибули до Львова в межах проєкту European Football Powers Up Ukraine! Отримані генератори буде використано для підтримання роботи Shelter Centre на «Арені Львів», а також для організації пунктів підтримки українців по всій країні», — йдеться в повідомленні.

European Football Powers Up Ukraine — що це за ініціатива

Проєкт European Football Powers Up Ukraine було запущено 29 листопада 2022 року. Його ініціаторами виступили ФК «Шахтар» і Європейська мережа з розвитку футболу (The European Football for Development Network, EFDN). До складу останньої входять приблизно 160 членів, з-поміж яких AFC Ajax, Bayer 04 Leverkusen, Celtic FC, Everton Football Club, Galatasaray S.K., Juventus F.C. та інші.

Для участі в програмі клубам запропонували передати від 1 до 5 генераторів будь-якої потужності. Водночас 5 генераторів – це умовне обмеження, і якщо клуби мають таку можливість, вони можуть передати й більшу кількість. Мета кампанії – зібрати щонайменше 160 генераторів, тобто по одному від кожного клубу – члена EFDN.

За перший тиждень у межах проєкту було зібрано 100 генераторів для України.

Контекст. Нагадаємо: на початку року в Адміністрації морських портів Україні повідомили про отримання портовиками 12 потужних генераторів від міжнародних партнерів.19 — 22 грудня вантажівки з енергообладнанням, гуманітарною допомогою та шкільними меблями відправила Україні Фінляндія. За кілька днів до цього Казахстан передав 41 генератор українським медзакладам, ЮНЕСКО — 14 генераторів для закладів культури, Грузія — 25 генераторів потужністю від 150 до 500 кВт. В ОАЕ анонсували надання нам 2,5 тис. побутових генераторів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉