Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Російський «Газпром» оголосив «форс-мажор» із постачанням газу до ЄС

«Газпром» оголосив «форс-мажор» з постачанням газу до ЄС. Фото: Pixabay

«Газпром» оголосив «форс-мажор» з постачанням газу до ЄС. Фото: Pixabay

Російський газовий монополіст «Газпром» оголосив про так званий «форс-мажор» щодо постачання газу до Європи, принаймні одному з великих клієнтів.

Як пише Reuters, у розпорядженні видання є лист «Газпрому» до одного з великих клієнтів у Євросоюзі про скорочення постачання газу від 14 липня.

Зокрема, у документі йдеться, що «Газпром» не може виконати свої зобов’язання щодо постачання через «надзвичайні» обставини, що не залежать від нього.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За словами джерел видання, лист стосується постачань газопроводом Nord Stream 1, який є основним маршрутом постачання газу до Німеччини.

«Газпром» наразі не прокоментував цю інформацію.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Цей захід, ймовірно, призведе до ескалації напруженості між росією та Заходом через російське вторгнення в Україну, яке Москва називає «військовою спецоперацією», — пише Reuters.

Нагадаємо: з 11 липня Росія повністю зупинила постачання газу до Німеччини через «Північний потік — 1». Формальною причиною було названо планові ремонтні роботи, що мають завершитися за 10 днів. Проте в уряді Німеччини побоюються, що після завершення цього періоду постачання може не відновитися.

Росія маніпулює постачанням газу до Європи вже майже рік, і ринок нарешті переконався, що Москва й далі це робитиме, можливо, навіть з більшою інтенсивністю.

Коментарі

Всі новини