Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Форум видавців у Львові назвав кращі книги і видавців 2020 року

За нагороди змагалися 400 книг 72 видавництв

За нагороди змагалися 400 книг 72 видавництв

Гран-прі 27-го Львівського BookForum отримала «Українська абетка. Малюнки Георгія Нарбута» видавця з Харкова Олександра Савчука. Книга була відзначена як «перше повне видання видатного зразка української графіки в скоєному художньому оформленні та поліграфічному виконанні».

2323.jpg

За нагороди змагалися 400 книг 72 видавництв, їх оцінювали журі в Києві, Львові та Харкові.

У категорії класичної української літератури переможцем названа «Апокриф» Лесі Українки / "Чотири бесіди про Лесю Українку» Святослава Шевчука і Оксани Забужко київського видавництва «Комора», а сучасної української прози — «Я, Ніна» Яніни Соколової та Ольги Купріян київського видавництва «#Кніголав».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Кращою книгою сучасної іноземної літератури в українському перекладі стала «Терор» Дена Сіммонса київського «Видавництва Жупанського».

Книга Олега Сенцова «Хроніка одного голодування. 4 з половиною кроки» львівського «Видавництва Старого Лева» стала лауреатом в категорії книг про війну на Донбасі, анексію Криму та переселенців.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У науковій літературі переможцем був названий «Український переклад і перекладачі: між літературою і створенням нації» Максима Стріхи київського видавництва «Дух і Літера». У категорії професійної літератури журі не змогло визначити лауреата.

Додатково. Інститут демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи Національної академії наук опублікував дослідження про вплив коронавірусної кризи на бідність. Згідно з його результатами, за підсумками 2020 року в категорію бідних потрапить 45% населення України.

Коментарі

Всі новини