Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Уряд у жовтні запустить «Доступну іпотеку» для військових, медиків і вчителів — Мінекономіки

«Доступна іпотека» для військових, медиків та вчителів запрацює в жовтні. Фото: minfin.com.ua

«Доступна іпотека» для військових, медиків та вчителів запрацює в жовтні. Фото: minfin.com.ua

В Україні із жовтня запустять перший етап програми «Доступна іпотека», долучитися до якої зможуть військові, співробітники правоохоронних органів, медики, педагогічні працівники, науковці та інші.

Про це повідомила міністерка економіки України Юлія Свириденко.

За словами очільниці Мінекономіки, реалізовуватися програма буде з огляду на регіональний аспект. Так, сума іпотечного кредиту залежатиме від регіону та населеного пункту, де планується купівля житла.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Іпотечна програма є гнучкою до цінової політики в різних регіонах України. Сума кредиту залежатиме від конкретного міста\містечка\села, у якому людина хоче оселитися. Базовою є опосередкована вартість спорудження квадратного метра житла, яку визначає Мінрегіон», — розповіла Свириденко.

Схема розрахунку вартості кредиту:

  • від базової ціна «квадрата» збільшується у 2,5 раза для Києва, Дніпра, Львова, Одеси та Харкова;
  • для міст із населенням понад 300 тис осіб, а також міст на відстані до 15 км від Києва застосовується збільшення у 2 рази;
  • для міст із населенням від 100 до 300 тис. — в 1,75 раза;
  • для інших населених пунктів – опосередкована вартість у відповідному регіоні.
Quote«У такий спосіб розраховується оптимальна сума для того, аби мати змогу придбати комфортну квартиру за адекватною ціною», — підкреслила Свириденко.

Контекст. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль анонсував запуск в Україні з 1 жовтня програми «Доступна іпотека» під 3%. Скористатися програмою зможуть чотири категорії українців: військові за контрактом і працівники сектору безпеки та оборони; медики; вчителі та педагогічні працівники; науковці.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини