Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Українка виграла 30 млн грн і віддала всі гроші на допомогу військовим- прикордонникам

Українка стала мільйонеркою та віддала гроші ЗСУ. Фото: Pixabay

Українка стала мільйонеркою та віддала гроші ЗСУ. Фото: Pixabay

Українка із Закарпаття виграла 30 мільйонів гривень і віддала виграш на допомогу захисникам України.

Днями до Державної прикордонної служби України звернулися представники компанії Parimatch Ukraine з пропозицією від клієнтки, що виграла джекпот. Вони повідомили, що жінка передала свій виграш на допомогу країні, і його буде направлено на підтримку українських прикордонників. На ці кошти вже замовлено виготовлення 10 тисяч комплектів форми для військових прикордонного відомства.

Quote«Невдовзі прикордонники отримають 10 тисяч комплектів нової форми. Це замовлення буде реалізовано підприємством, яке вже отримало заявку на виготовлення коштом джекпоту небайдужої українки. Коли ми бачимо такий рівень підтримки з боку народу та бізнесу, ми певні – разом ми вистоїмо, Україна обов’язково переможе», – сказав голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко.

Сама жінка-благодійниця зазначає, що допомогти може кожен, і в неї теж з'явився такий шанс.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Я радію, що змогла допомогти своїй країні, і наші захисники невдовзі матимуть нову якісну форму», – додає українка.

Раніше повідомлялося, що Вашингтон заявив про започаткування нової програми підтримки українських аграріїв в умовах війни в розмірі $100 млн. Ця ініціатива має на меті підтримати сільськогосподарську галузь України, яка суттєво постраждала від вторгнення путінських військ.

Коментарі

Всі новини