Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кабмін скоротив час дії «жовтого» COVID-сертифіката до 30 днів

Чинність «жовтого» сертифіката скорочено до 30 днів. Скриншот / youtube.com

Чинність «жовтого» сертифіката скорочено до 30 днів. Скриншот / youtube.com

Кабінет Міністрів скоротить строк дії «жовтого» COVID-сертифіката до 30 днів зі 120 та запровадить вимогу до бізнесу щодо повної вакцинації працівників і відвідувачів.

Відповідні зміни буде внесено до постанови про адаптивний карантин, повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко на засіданні уряду.

«Ми маємо готуватися до можливого повторного зростання захворюваності на COVID-19. Тому МОЗ пропонує внести зміни до постанови про карантин №1236. Зміни стосуються правил «жовтого» рівня епідемічної небезпеки», — заявив Ляшко.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Відповідно до змін, у жовтій зоні для роботи потрібен буде повний курс вакцинації як для працівників, так і для відвідувачів.

Строк дії «жовтого» сертифіката COVID буде скорочено. «Він становитиме 30 днів. Раніше він діяв 120 днів», — проінформував Ляшко.

Нагадаємо, що «жовтий» сертифікат свідчить про наявність одного щеплення від COVID-19.

Міністр зазначив, що в «жовтій» зоні представники закладів громадського харчування, культури, спортзалів тощо повинні обов'язково зчитувати QR-коди сертифікатів. Для цього потрібен лише смартфон із встановленим застосунком «Дія».

Порушникам загрожує штраф від 34 тис. до 170 тис. грн.

Наразі сертифікати про повну вакцинацію обов'язкові для роботи та відвідування ресторанів, ТРЦ, кінотеатрів, спортзалів у червоній зоні.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини