Facebook Pixel

Навчальні заклади неподалік кордону з рф і Білоруссю навчатимуться винятково в онлайн-форматі

З огляду на загрози з боку сусідніх росії та Білорусі частина шкільних закладів на Рівненщині, Чернігівщині та Сумщині працюватимуть винятково в онлайн-форматі. Йдеться про всі навчальні заклади, які територіально розміщуються близько до держкордону.

Quote«У школах 40-кілометрової прикордонної з Республікою Білорусь зони буде лише онлайн-навчання. Тобто діти фізично в школу не ходитимуть. Якщо батьки із цих територій захочуть, аби їхні діти навчалися офлайн, ми організуємо довезення таких учнів до найближчих навчальних закладів поза 40-кілометровою прикордонною зоною», — заявив очільник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Про аналогічне рішення заявив також і голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Очільник Сумської ОВА Дмитро Живицький поінформував, що очного навчання в межах 25-кілометрової зони спільної ділянки російсько-українського кордону точно не буде. Чиновник наголосив, що російські загарбники практично щоденно обстрілюють прикордоння з мінометів, гранатометів і ракетних систем. Однак, за його словами, снаряди не долітають далі аніж на 15 км від кордону між країнами.

Більшість шкіл області Сумщини обрали для себе змішану форму навчання. Живицький зазначив: якщо ще пару тижнів тому батьки виступали категорично проти відвідування учнями шкіл, то зараз вони вважають, що це безпечніше, ніж перебувати вдома без нагляду.

Контекст. За даними КМДА, у Києві з 1 вересня на очне навчання в школи вийдуть 138 тис. школярів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉