Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кабмін затвердив Державну антикорупційну програму

Кабінет міністрів України затвердив Державну антикорупційну програму. Фото: телеграм Дениса Шмигаля

Кабінет міністрів України затвердив Державну антикорупційну програму. Фото: телеграм Дениса Шмигаля

Кабінет міністрів України затвердив Державну антикорупційну програму, яка має підвищити ефективність заходів щодо запобігання корупції.

Сьогодні, 4 березня, уряд затвердив Державну антикорупційну програму, яка є ключовим інструментом реалізації Антикорупційної стратегії 2021-2025. Програма містить заходи, спрямовані на підвищення ефективності системи запобігання корупції в різних сферах суспільного життя, формування негативного ставлення до корупції в суспільстві та забезпечення невідворотної відповідальності за корупцію, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Маємо розуміння, що такий важливий документ повинен залишатись живим, відкритим для пропозицій і доповнень. Тому будемо працювати з Парламентом, з іншими стейкхолдерами, з керівниками антикорупційних органів», — зазначив Шмигаль.

Окрім того, Комісія подала до КМУ пропозиції щодо трьох фіналістів відбору на посади директора НАБУ. На найближчому засіданні уряд має затвердити директора бюро.

Контекст. У 2022 році Україна піднялася на одну сходинку у світовому Індексі сприйняття корупції (Corruption Perceptions Index — CPI) й тепер посідає 116-те місце зі 180 країн із 33 балами.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини