Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ДБР: Порошенко проігнорував запобіжний захід суду та не здав документи для виїзду за кордон

ДБР: Порошенко ігнорує запобіжний захід. Фото: facebook.com / petroporoshenko

ДБР: Порошенко ігнорує запобіжний захід. Фото: facebook.com / petroporoshenko

Державне бюро розслідувань (ДБР) заявило, що пʼятий президент і нардеп Петро Порошенко («Європейська солідарність») не виконує вимоги, що являє собою запобіжний захід, — він не здав закордонний паспорт. Про це повідомляється на сайті Бюро.

Quote«За таких обставин підозрюваний Порошенко П. О. зобов’язаний здати свої закордонні паспорти до відповідних органів державної влади, що унеможливлює виїзд за межі України, однак дотепер цей обов’язок підозрюваний не виконав», — сказано в повідомленні.

23 січня Порошенко заявив, що влада заблокувала його участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна — НАТО.

Quote«Є запрошення від НАТО до штаб-квартири Північноатлантичного альянсу. Є рішення парламенту України, що «Європейську солідарність» у Парламентській асамблеї НАТО представляю саме я. Є подання глави про склад української делегації в Міжпарламентській раді Україна — НАТО за моєї участі. Є квиток до Брюсселя — і, що важливо, квиток назад», — заявив Порошенко.

Нардеп наголосив, що особисте зобов'язання, яке на нього наклав суд, не забороняє відрядження за кордон, але президент Володимир Зеленський, на думку Порошенка, дав указівку заблокувати йому виїзд з України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Печерський райсуд Києва 19 січня зобовʼязав Порошенка здати на зберігання до органів паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, а також інші документи, які дають право виїжджати з України.

Порошенко заявив про обмеження його політичної діяльності у зв’язку з рішенням суду. Він та його захисники оголосили, що подадуть апеляцію на це рішення суду. Офіс генпрокурора, своєю чергою, також повідомив про намір оскаржити ухвалу суду.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини