Facebook Pixel

Печерський суд заарештував майно й активи Петра Порошенка

Суд заарештував майно й активи Порошенка. Фото: Ковальчук Віктор/УНІАН

Суд заарештував майно й активи Порошенка. Фото: Ковальчук Віктор/УНІАН

Печерський районний суд Києва заарештував майно й активи, зазначені в декларації нардепа, п’ятого президента України Петра Порошенка, у рамках справи про державну зраду. Захист планує оскаржити це рішення. Про це заявив адвокат Порошенка Ігор Головань на брифінгу після засідання суду.

Quote«Ми бачимо загострення... З одного боку, вони тиснуть і намагаються якомога більше дошкулити Петру Порошенку, з іншого боку, ми бачимо, які вони насправді щасливі, бо наклали арешт на все майно Петра Олексійовича», — заявив Головань.

Адвокат Порошенка зазначив, що за документами повідомлення про підозру було вручено 20 числа, проте нардеп виїхав з України 17 грудня.

За словами Голованя, адвокати Порошенка двічі оголошували відвід судді через підроблення документів у справі заради того, «щоб потрапити до цього суду й до цих суддів, які є настільки лояльними й виконують роботу навіть замість прокурорів».

Telegram Logo
Quote«Вони не надали жодного документа, що вони направили хоча б поштою повідомлення про підозру. Тобто ми бачимо абсолютно повнісіньке беззаконня, абсолютне нехтування нормами права, спрямоване винятково на одне — перешкодити лідеру опозиції здійснювати політичну діяльність», — запевнив Головань.

Раніше стало відомо, що Офіс Генпрокурора погодив клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді арешту експрезидента Петра Порошенка з можливістю внесення застави в розмірі 1 млрд грн.

Контекст. Державне бюро розслідувань вручило колишньому президенту України Петру Порошенку підозру в справі про так звану «вугільну держзраду», у якій проходять також нардеп Віктор Медведчук (ОПЗЖ), бізнесмен Сергій Кузяра та ексміністр енергетики Володимир Демчишин.

Коментарі

Всі новини