Facebook Pixel

Чорногорія посилила правила в'їзду для вакцинованих іноземців

Чорногорія посилила правила в'їзду. Фото: pixabay

Чорногорія посилила правила в'їзду. Фото: pixabay

Чорногорія посилила правила в'їзду для іноземних громадян. Відтепер, щоб потрапити до країни, потрібно мати повний курс вакцинації проти коронавірусу. Водночас правила для невакцинованих туристів не змінилися, повідомив портал RTCG.

Нові правила будуть діяти до 24 вересня з можливістю перегляду. Однак такі обмеження стосуватимуться осіб до 18 років.

Мандрівники без щеплення й надалі можуть відвідати Чорногорію з довідкою про негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус, якому не більше ніж 72 години. Альтернативою може бути експрес-тест на антиген, проведений не раніше ніж за 48 годин до поїздки.

Telegram Logo

Також можна надати довідку про перенесений COVID-19, однак має пройти не менше 14 днів із моменту одужання та не більше 180 днів із моменту перенесеної хвороби.

Крім того, влада Чорногорії ввела низку обмежень і всередині країни. Зокрема, на весілля в банкетних залах або інші приватні урочистості можуть збиратися не більше 100 людей і в усіх має бути або сертифікат про вакцинацію, або ПЛР- чи експрес-тест, або довідка про перенесену хворобу.

У заходах на відкритому повітрі кількість людей не обмежують, але всі гості та співробітники повинні мати із собою «антиковідні» документи. Те ж саме правило поширюється на дискотеки та нічні клуби, торгові центри.

Коментарі

Всі новини