Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Депутати 28 квітня розглянуть питання щодо призначення Галущенка міністром енергетики

Герман Галущенко. Фото: скриншот

Герман Галущенко. Фото: скриншот

Комітет Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг планує на засіданні 28 квітня розглянути подання прем'єр-міністра Дениса Шмигаля щодо призначення Германа Галущенка міністром енергетики.

Згідно з порядком денним, якій опублікував у своєму телеграм-каналі народний депутат Олексій Гончаренко (фракція «Європейська солідарність»), засідання профільного комітету розпочнеться о 14:30 і пройде в режимі відеоконференції.

photo_2021-04-27_18-30-06-r0.jpg

Контекст. «Слуга народу» 22 квітня обговорила кандидатуру віцепрезидента держпідприємства «Енергоатом» Галущенка на посаду міністра енергетики.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія повідомив, що Рада 29 квітня може проголосувати за призначення Галущенка на посаду міністра енергетики.

Виконувач обов'язків міністра енергетики Юрій Вітренко 8 квітня спростував інформацію про те, що він нібито написав заяву про звільнення.

На позаплановому засіданні 21 грудня Кабмін призначив першим заступником міністра енергетики Вітренка й поклав на нього обов'язки в.о. міністра.

Програма «Перша Шпальта» раніше обговорювала з Галущенком ситуацію на енергоринку.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини