Facebook Pixel

Майже 25 тисяч українських ветеранів отримали грошову підтримку від Червоного Хреста

24 947 українських ветеранів війни з інвалідністю вже скористалися фінансовою допомогою від Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця спільно з Товариством Червоного Хреста України та Міністерством у справах ветеранів.

Про це повідомила Міжнародна Федерація Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця Укрінформу.

Програма фінансової підтримки для ветеранів війни з інвалідністю, що була запущена у лютому цього року, виявилася ефективною: допомогу отримали 24 947 особи через Український Червоний Хрест.

Протягом чотирьох місяців кожному учаснику програми здійснювалися виплати у розмірі 16 тисяч гривень на особу, по 4 тис. грн на місяць.

Генеральний директор Національного комітету Червоного Хреста України Максим Доценко наголосив на важливості спільних проєктів із урядом та визначив Український Червоний Хрест як надійного партнера.

Програма, реалізована спільно з Міністерством у справах ветеранів України, забезпечила фінансову допомогу ветеранам з інвалідністю I або II групи.

Доценко підкреслив, що в країні збільшується кількість людей з інвалідністю, і підтримка стає все більш важливою. Міжнародна Федерація, що фінансувала програму, висловила впевненість у дієвості та своєчасності наданої допомоги.

Голова Представництва Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця в Україні Девід Фішер наголосив на тому, що навіть невеликий внесок може значно полегшити становище тих, хто не працює та самостійно дбає про себе. У співпраці з урядом та іншими партнерами України Червоний Хрест має найкращу позицію для підтримки ветеранів та їхніх сімей у пристосуванні до життя з інвалідністю, переосмисленні цивільного життя та участі у розвитку своїх спільнот.

Раніше ми повідомляли, які виплати може отримати військовослужбовець, коли отримав поранення. Також сім'я військового може отримати грошові виплати, якщо той потрапив у полон або ж зник безвісти.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉