Facebook Pixel

У Києві відкрили простір психоемоційної підтримки «Літокрил» для дітей, постраждалих від війни

У Києві відкрили простір психоемоційної підтримки «Літокрил» для дітей, постраждалих від війни

У Києві відкрили простір психоемоційної підтримки «Літокрил» для дітей, постраждалих від війни

У Києві відкрили простір психоемоційної підтримки для дітей, постраждалих від війни «Літокрил». Це вже третій хаб, який відкриває благодійний фонд RescueNow. Два працюють у Харкові, третій почав функціонувати у столиці в партнерстві з гуманітарним фондом Never Give Up. Він розрахований насамперед на сім'ї, які були вимушені покинути свої домівки через війну і почати життя спочатку поза рідними містами, за нових нелегких обставин. Окрім щоденних активностей, центр надає безкоштовні психологічні консультації дітям та їхнім батькам і опікунам

Quote«Багато родин бігли з окупованих територій або від вибухів. Після цього вони мають пристосовуватися жити у великому чужому місті, знайти роботу, школу або садок, друзів. Це складно прожити не тільки батькам, але й дітям, які часто не можуть розповісти мамі з татом, що насправді відчувають після пережитого. Для них і був створений «Літокрил», який допомагає соціалізуватись та отримати індивідуальну психологічну підтримку», — розповідає кураторка проєкту Ольга Кабанець.

Простір має три кімнати, дві з них розраховані для групових занять, ще одна для психологічних сесій. Усі заняття розписані погодинно з урахуванням кількості дітей та вікових особливостей: групи від 4 до 7 років, 8-11 та 12-16 років.

Під час ігор, арт- та казкотерапії команда проєкту допомагає дітям зняти напругу, відволіктися від травми та знайти творче самовираження. Щотижня проходять різноманітні майстер-класи: театральні студії, змішані східні єдиноборства, орігамі, пластилінографія, кулінарія, медіашкола з вивчення телебачення та зйомки дитячих новин. Також для найменших є заняття з підготовки до школи на логіку, пам’ять та увагу.

Оскільки переважна більшість переселенців не звертаються за психологічною допомогою і все переживають власними силам, у «Літокрилі» надають допомогу кваліфікованих психологів, працюють з тривожними та депресивними станами дітей і батьків у групах та індивідуально.

Як знайти «Літокрил»?

Простір знаходиться за адресою: вулиця Чикаленка, 25 (2 хвилини від метро «Театральна», де можна сховатися у разі тривоги). Ознайомитися з розкладом занять і майстер-класів, а також записатись на консультації психологів можна через Telegram проєкту або за номером: +38 063 408 80 55.

У січні фонд планує відкрити другий «Літокрил» у Києві на Лівому березі Дніпра.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉