Facebook Pixel

Брудне повітря у Києві: Мінприроди назвало два джерела забруднень

Основним джерелом забруднення повітря в Києві є погана організація дорожнього руху, повідомив в інтерв'ю для УНІАН міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів Роман Абрамовський.

«Існує два види джерел викидів забруднюючих речовин у повітря. Це стаціонарні джерела – промисловість, так звані труби. І пересувні джерела – всі види транспорту. Чому Київ має поганий стан атмосферного повітря? Тому що багато транспорту, а ще транспорт стоїть у пробках. Дорожній рух далекий від «розумного», – повідомив він.

За словами міністра, стаціонарні підприємства не є основною причиною забруднення повітря. До того ж столичний сміттєспалювальний завод «Енергія» незабаром буде модернізований.

Раніше у Державній службі з надзвичайних ситуацій для The Page підтвердили, що основним джерелом забруднення повітря в Києві є автотранспорт – 85% шкідливих викидів.

На думку Абрамовського, необхідно розв’язати питання із парковками у столиці.

Контекст. 29 жовтня 2020 року Київ, за даними порталу IQAir, виявився на четвертому місці у світовому рейтингу забруднення повітря. 12 жовтня 2020 року Київ був на другому місці. Раніше в Центральній геофізичній обсерваторії (ЦГО) The Page повідомили, що не знають, якими датчиками вимірюються показники забруднення повітря на порталі IQAir, за якою методикою розміщуються датчики і за якою методикою узагальнюються ці дані.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉