Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

БЕБ заарештувало 420 млн грн, активи та товари мережі магазинів Brocard

Brocard підозрюють в ухиленні від сплати податків, суд арештував активи, гроші та товари. Фото: пресслужба Брокард

Brocard підозрюють в ухиленні від сплати податків, суд арештував активи, гроші та товари. Фото: пресслужба Брокард

Бюро економічної безпеки та Офіс Генпрокурора повідомили про арешт корпоративних прав, активів, грошових коштів і товарів мережі магазинів парфумерії «відомої російської бізнесвумен». За даними видання LIGA.net, йдеться про Brocard. The Page раніше писало, що ця мережа магазинів через офшорну компанію пов'язана з громадянкою рф Тетяною Володіною.

Quote«Корпоративні права — 100% часток статутного капіталу двох суб’єктів господарювання на суму 881 тис. грн, понад 700 тис. одиниць продукції та кошти, що є на банківських рахунках у розмірі понад 420 млн грн, арештовано за ініціативи Бюро економічної безпеки України», — йдеться в повідомленні БЕБ.

Мережу магазинів підозрюють в ухилянні від сплати податків на суму понад 50 млн грн.

У БЕБ встановили, що одна з компаній, що працює у сфері гуртової та роздрібної торгівлі парфумерією та косметикою, реєструвала податкові накладні, занижуючи ціну продажу товару. Далі вони приховували справжні дані операцій із реалізації продукції. Завдяки цьому компанія ухилилася від сплати податку на додану вартість на суму приблизно 33 млн грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Ба більше, працівники роздрібної мережі, за даними слідства, сформували штучний податковий кредит за рекламні послуги від дистриб'ютора. Це стало причиною заниження податку на додану вартість на 17,8 млн грн.

Контекст. Права на найбільшу мережу косметики в Україні ТОВ «Брокард» із російським власником арештував Подільський суд. Судове рішення в межах судового провадження про привласнення майна (ч. 5 ст. 191 КК) та фінансування агресії проти України (ч. 2 ст. 110-2 КК) було ухвалено 18 травня.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини