Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Міжнародні відносини по-російськи: Болгарія висилає десятьох російських дипломатів

Болгарія висилає десятьох російських дипломатів. Фото: Mikhail | luxkstn/Unsplash

Болгарія висилає десятьох російських дипломатів. Фото: Mikhail | luxkstn/Unsplash

Міністерство закордонних справ Болгарії оголосило персонами нон грата одразу десятьох російських дипломатів. Про це повідомляє агентство BGNES, передає «Європейська правда».

Quote«За пропозицією компетентних органів Республіки Болгарія, за погодженням із прем’єр-міністром Кирилом Петковим Болгарія сьогодні оголосила персонами нон грата 10 російських дипломатів, акредитованих у нашій країні, надавши їм 72-годинний строк для виїзду з країни» — йдеться в повідомленні.

За інформацією компетентних органів, зазначені співробітники посольства Російської Федерації в Болгарії здійснювали на території країни діяльність, несумісну з Віденською конвенцією про дипломатичні зносини.

Заступник міністра закордонних справ Василь Георгієв вручив послу РФ Елеонорі Митрофановій відповідну вербальну ноту. Митрофанова сприймає цей вчинок болгарської влади як вкрай неприязний.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. 14 березня стало відомо про те, що Міністерство закордонних справ Словаччини висилає трьох російських дипломатів, які мають залишити країну впродовж 72 годин.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини