Facebook Pixel

Богдан розкритикував Зеленського та своїх наступників і залишив країну

Колишній глава Офісу президента Андрій Богдан дав інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону, у якому різко розкритикував нинішнього президента Володимира Зеленського та Офіс президента, після чого написав, що залишає країну. The Page вибрало головне з цього інтерв'ю та публікує цитати.

Про те, кого із Зеленського робить його оточення

Богдан вважає, що до Офісу президента прийшли аферисти медіаринку.

«Володимир Олександрович зараз бронзовий. Вони не просто його наживо зализали до бронзового кольору, а зробили з нього Брежнєва. Коли за інформаційну політику відповідав Кирило Тимошенко, то президент був живий, веселий, свій хлопець. А зараз Тимошенко відсунули, і туди прийшли аферисти медіаринку».

Андрій Богдан

Андрій Богдан

Колишній глава Офісу президента

За словами Богдана, він розуміє, що «вони з нього ліплять», — сильного президента. Однак Зеленський прийшов на посаду як «свій хлопець», завоювавши довіру тим, що він чесний, порядний, простий, і він ніколи не буде схожий на Брежнєва.

Quote«Він ніколи не зрозуміє цієї системи координат, тому зараз він викликає несприйняття. Ну, це мені так здається», — сказав Богдан.

Про те, чи розуміє Зеленський, куди котиться країна

«Є думка (і я з нею абсолютно згоден), що Володимир Олександрович взагалі не розуміє, куди ми котимося. Йому нікому про це сказати. Ба більше, якщо ти можеш потрапити до президента, то тільки з радісними новинами, зі щасливою усмішкою й задоволеним поглядом», — пояснив ексглава Офісу президента.

Він також додав, що нинішній глава Офісу президента Андрій Єрмак не приносить Зеленському поганих новин і не ставить складних питань, а тому є зручним, як «італійські туфлі».

Про те, хто винен у звільненні Богдана та про найгіршу якість Зеленського

Богдан повідомив, що й досі не знає, чому його звільнили, але для нього це означало «скинути кайдани».

«Для чого це йому було, я не розумію. Дивись: він уникав проблем. Він не розв'язував проблеми. У нього взагалі дуже погана якість як для президента: він не розв'язує проблеми — він їх відкладає. Але не я був його проблемою. Його оточення не могло отримати бажаного, тому всіляко намагалося сплести якусь інтригу. І замість того, щоби розібратися і зрозуміти, хто мав рацію, а хто ні, він зробив так, що все його оточення залишилося задоволеним», — розповів Богдан.

Про те, чи досягне Зеленський зростання економіки та миру

За словами ексглави Офісу президента, Зеленський вірить, що принесе мир і фінансово-економічне зростання, проте це вже неможливо.

«Він думає, що це будуть його двері. Але це вже неможливо. Це втрачено. Просто не варто витрачати сили та енергію на те, що ти вже втратив. Залишилися останні двері — це зміна конституційного устрою країни, яка принесе в країну спокій і лад. Це парламентська республіка й децентралізація, коли регіони самі визначають, як їм жити».

Андрій Богдан

Андрій Богдан

Колишній глава Офісу президента

Про те, хто має вплив на Зеленського

«Я вважаю, що найбільший вплив на президента має депутат Микола Тищенко. У грудні 2019 року в Офісі президента дуже активно обговорювалася можливість, і Володимир Олександрович у принципі із цим погоджувався, змінити главу фракції Давида Арахамію на Тищенка», — заявив він.

На думку Богдана, Тищенко — це людина, яка не тільки є моральним авторитетом, а й візіонером.

Quote«Він користується довірою суспільства, довірою менеджменту Офісу президента й самого Зеленського. Я тобі клянуся, що цю людину хотіли зробити главою фракції», — говорить Богдан.

Наступного дня після виходу інтерв'ю Богдан у своєму Telegram-каналі написав, що «у зв'язку з фізичною загрозою після першого інтерв'ю Гордону змушений пройти українсько-румунський кордон».

Фото: Telegram-канал «Тесла Богдана»

Фото: Telegram-канал «Тесла Богдана»

Контекст. У лютому президент звільнив Андрія Богдана з посади голови Офісу президента. Цей пост, згідно з указом глави держави, тепер обіймає Андрій Єрмак, який раніше був помічником Зеленського.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉