Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Бізнес закликав Раду підтримати перенесення запуску енергоринку

Громадська органiзацiя «Спілка українських підприємців» звернулась до голови Комітету Верховної ради з питань паливно-енергетичного комплексу Олександра Домбровського і просить підтримати законопроект №10376, який на рік переносить запуск ринку електроенергії. Про це йдеться в листі, який є в розпорядженні БізнесЦензора.

З-помiж основних причин неготовності ринку в САП назвали наступне: не прийнятi необхіднi нормативно-правовi акти для імплементації закону; не врегульовано взаємовідносини між учасниками щодо комерційного обліку електроенергії; не ліквідовано перехресне субсидування побутових споживачів; незрозуміла вартість електроенергії для суб’єктів господарювання.

У зв’язку з цим Спілка просить Домбровського підтримати проект закону, який відкладає запуск ринку електричної енергії до 1 липня 2020 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

10 червня Верховна Рада зареєструвала законопроекти Володимира Зеленського про внесення змін до закону №10376 «Про ринок електричної енергії» щодо впровадження нового ринку електроенергії та про внесення змін до статті 9 – 1 закону №10375 «Про альтернативні джерела енергії».

Коментарі

Всі новини