Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Німецький бізнес закликав ЄС і ФРН захистити «Північний потік — 2» від санкцій США

Східний комітет німецької економіки (OAOEV) закликав владу ФРН і Євросоюзу виступити єдиним фронтом проти санкцій США по «Північному потоку — 2» і створити механізм захисту європейських компаній від них.

«Останній лист з погрозами від трьох сенаторів США проти німецької інфраструктурної компанії — безпрецедентний процес. Абсолютно неприйнятно, щоб американські депутати погрожували німецькій компанії фінансовим і економічним крахом, якщо вона не поступиться вимогам США. Це схоже на шантаж», — йдеться в заяві голови OAOEV Олівера хермес.

Він зазначив дії США проти соціальної платформи Tik Tok, що мова вже давно йде не тільки про Nord Stream 2. Тепер мова йде про захист вільної світової економіки від довільних обмежень з боку окремих держав. Він також закликав захищати суверенітет Європи від такого втручання не тільки в області енергетики.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Німеччина і ЄС повинні, нарешті, одностайно виступити проти санкцій політики США, яка служить просуванню їх національних економічних інтересів. Ми закликаємо створити фінансовий і правовий механізм захисту європейських компаній від екстериторіальних санкцій з боку третіх держав», — підкреслюється в заяві.

Він також зазначив, що зараз настав час подумати про цілеспрямовані заходи у відповідь.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Східний комітет — Східна Європейська асоціація німецького бізнесу (OAOEV) зовнішньоторговельне об'єднання ФРН для розвитку економічних відносин з країнами Центральної та Східної Європи, Південно-Східної Європи, держ-в Південного Кавказу і в Центральній Азії.

До її складу входять приблизно 350 компаній-членів. В їх число входять такі гіганти як BASF, Deutsche Bank, Deutsche Bahn, Linde, Siemens, Commerzbank і HeidelbergCement, а також приватні компанії, такі як Knauf Gips, Kirchhoff Automotive і Wilo.

OAOEV також підтримують шість центральних асоціацій німецької економіки, включаючи Федерацію німецької промисловості BDI і Німецьку торгово-промислову палату DIHK.

Коментарі

Всі новини