Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

BitMEX купує один із найстаріших банків Німеччини Bankhaus von der Heydt

BitMEX купує один із найстаріших банків Німеччини Bankhaus von der Heydt. Фото: twitter/bitmex

BitMEX купує один із найстаріших банків Німеччини Bankhaus von der Heydt. Фото: twitter/bitmex

BXM Operations AG, що пов'язана з найбільшою європейською криптовалютною біржею BitMEX, купує Bankhaus von der Heydt — один із найстаріших банків ФРН (1754).

BXM Operations AG і нинішній власник Bankhaus von der Heydt Дітріх фон Беттічер підписали угоду про покупку, яку буде завершено лише після схвалення регулювальних органів BaFin. Очікується, що операцію буде завершено в середині 2022 року, йдеться в повідомленні біржі.

«BitMEX Group має амбітну мету — створити універсальний магазин регульованих криптопродуктів у Німеччині, Австрії та Швейцарії й у такий спосіб стати сильним гравцем у Європі на додачу до наших глобальних амбіцій», — повідомила біржа.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Цьому кроку передував запуск BitMEX Link у Європі — інноваційної брокерської служби, що базується у Швейцарії й полегшує торгівлю цифровими активами. Придбання Bankhaus von der Heydt стало наступним кроком на шляху до європейської експансії групи та розроблення продуктів.

«Я вважаю, що завдяки об'єднанню досвіду регульованих цифрових активів Bankhaus von der Heydt з інноваціями в області криптовалют і масштабами BitMEX ми зможемо створити потужний центр регульованих криптопродуктів у самому серці Європи», — зазначив генеральний директор BitMEX Олександр Хептнер.

Підписуйтесь на нас в Google News!

BXM Operations AG і фон Беттічер домовилися не розкривати вартість покупки та інші фінансові деталі угоди.

Після завершення операції банк і далі працюватиме як окремий бізнес-підрозділ. Творці BitMEX – CEO Олександр Хептнер і фінансовий директор Стефан Лутц – увійдуть до його наглядової ради.

Коментарі

Всі новини