Facebook Pixel

Уперше після травневого обвалу. Біткоїн злетів до $51 тисячі

Після не надто вдалих літніх місяців біткоїн повернувся до зростання і сьогодні, 6 вересня, перевищив $51 тис. Як свідчать дані біржі CoinMarketCap, вартість найбільшої у світі криптовалюти за останню добу підвищилася майже на 3,3%. Станом на 13:00 біткоїн торгується на рівні $51 816.

Фото: CoinMarketCap

Фото: CoinMarketCap

За тиждень валюта зросла на 5,4%, за останній місяць — на 26,3%, з початку 2021 року — приблизно на 79%. Різкому зростанню біткоїна посприяло рішення Сальвадора перетворити цю криптовалюту на законний платіжний засіб. Не менше вплинуло й рішення китайських регуляторів посилити контроль за майнерами в країні.

Біткоїн потягнув за собою й інші криптовалюти. Ціни на dogecoin зросли на 4% до $0,31, вартість cardano збільшилася майже на 2% до $2,89 долара. Інші криптовалюти, зокрема stellar, uniswap, litecoin, також підскочили за останні 24 години.

Загальна капіталізація ринку криптовалют наразі становить $2,36 трлн.

Контекст. 13 квітня біткоїн досягнув рекордного максимуму в $63 314.

Услід за Сальвадором вирішила легалізувати криптовалюти й Куба.

Інтерес до біткоїна висловив і президент Аргентини Альберто Фернандес. Глава держави підтримав легалізацію криптовалют, а також схвалив створення цифрової валюти Центробанку країни (CBDC). Однак глава місцевого ЦБ виступив проти таких ініціатив.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉