Facebook Pixel

Amazon та Ілон Маск підняли біткоїн до майже $40 тисяч

Ще в неділю, 25 липня, біткоїн торгувався на рівні $34 тис., а за добу його ціна злетіла на 12,5% — до $39 850. Це найвищий рівень із середини червня.

Такому стрімкому зростанню головної криптовалюти у світі посприяло декілька чинників. Компанія Amazon, як повідомляють галузеві інсайдери, має намір почати приймати платежі в біткоїнах до кінця цього року, а до кінця наступного — випустити власний токен. Гігант ойлайн-торгівлі розмістив на своєму сайті вакансію спеціаліста з блокчейну та цифрових валют. Кандидат повинен мати досвід роботи в зазначеній галузі, а також із цифровими валютами центральних банків. На тлі чуток про плани Amazon сталася найбільша за три місяці ліквідація «шортів» на $700 млн.

Підігрів інтерес до біткоїна також директор Tesla Ілон Маск. Минулого тижня він заявив, що його компанія може знову почати продавати електрокари за біткоїни. А бос Twitter Джек Дорсі зазначив минулого тижня, що майбутнє компанії, що займається соціальними мережами, великою мірою пов'язане з цифровою валютою.

Ефіріум (друга за популярністю криптовалюта світу) зріс більш ніж на 7% за добу — до $2317.

Контекст. У другій половині травня і першій половині червня біткоїн зазнав двох послідовних ударів. Зокрема, в Китаї заборонили всі розрахунки в біткоїнах, а в США почали підготовку до посилення законодавства у сфері криптовалют. На цьому тлі головна світова криптовалюта впала до $30 тис., а один раз навіть провалилася нижче цієї цифри.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉