Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Санкції цього не вимагають: у Binance пояснили продовження роботи на росії

Binance надалі працює у рф: як пояснюють. Фото: Zone Bourse

Binance надалі працює у рф: як пояснюють. Фото: Zone Bourse

Найбільша у світі криптовалютна платформа Binance, хоча й із певними обмеженнями, але й далі працює на російському ринку. Це пов’язано з тим, що впроваджені проти рф санкції компанію до цього не змушують, пояснив топменеджер криптобіржі Чагрі Пойраз в інтервʼю Forbes.

Quote«Дам просту та чесну відповідь: ми дотримуємося санкцій. Наразі щодо росії немає таких глобальних санкцій, як-от, наприклад, проти Ірану, КНДР, Сирії та Куби, де ми не здійснюємо жодних операцій», – зазначив він.

Водночас Пойраз уточнив, що Binance з особливою увагою стежить за операціями, що пов’язані з російськими політиками, олігархами та наближеними до них людьми.

Quote«Заблокували криптовалютні акаунти родичів кремлівських чиновників: Поліни Ковальової, падчерки міністра закордонних справ рф Сергія Лаврова; Єлизавети Пєскової, доньки Дмитра Пєскова; Кирила Малофєєва, сина Костянтина Малофєєва, який перебуває під санкціями OFAC. Вони не зможуть використовувати свої облікові записи для продажу, придбання чи переказу криптоактивів», — розповів він.

Окремо Пойраз наголосив, що платформа не дає змоги зареєструватися особам із Криму й відповідно користуватися сервісами Binance.

Контекст. Нагадаємо: новий пакет санкцій ЄС проти рф — уже дев’ятий — може бути ухвалений наступного тижня. За попередніми даними, до нього можуть внести 180 позицій, спрямованих на банки, ЗМІ та технології. Білорусь до нового пакета, схоже, знову не потрапила.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини