Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Binance разом з іншими криптокомпаніями створили платформу для збору даних про шахраїв

Binance, TRM Labs та Circle заснували платформу Chainabuse про криптосками Фото: Сhainabuse

Binance, TRM Labs та Circle заснували платформу Chainabuse про криптосками Фото: Сhainabuse

Низка криптокомпаній, з-поміж яких Binance.us, TRM Labs, Circle, Civic і Hedera, запустили спеціальну мультимережеву платформу Chainabuse. Її головне завдання – збір даних про шахраїв із подальшим формуванням їхньої великої бази, йдеться в пресрелізі TRM Labs.

Завдяки запуску Chainabuse користувачі криптовалют мають змогу інформувати інших про небезпеку на загальнодоступному форумі. Звіти щодо однакових адрес або організацій групуються та розміщуються в загальну базу. Користуючись нею, кожен охочий може спершу здійснити перевірку проєктів або адрес і вже тільки після цього обирати, чи взаємодіяти з ними далі.

Станом на зараз скарги мають змогу залишати користувачі семи блокчейнів: Bitcoin, Ethereum, Solana, Hedera, Tron, Polygon і Binance Smart Chain. Інші користувачі можуть віддавати свої голоси «за» чи «проти» щодо кожної зі скарг, що просуватиме їх вгору чи вниз у рейтингу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На сьогодні в базі платформи є вже понад 600 звітів про випадки шахрайства, з-поміж них 100 стосуються інцидентів із кампаніями зі збору грошей у криптовалюті в Україні.

Коментарі

Всі новини