Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Найбільша криптовалютна біржа Binance приєдналася до санкцій і обмежила доступ для користувачів із Росії

Криптобіржа Binance обмежила доступ для росіян. Фото: binance.com

Криптобіржа Binance обмежила доступ для росіян. Фото: binance.com

Криптобіржа Binance обмежила доступ для росіян. Обмеження стосуватимуться всіх російських клієнтів майданчика, загальна вартість криптоактивів яких перевищує 10 тис. євро.

Такі користувачі з РФ зможуть лише виводити кошти з біржі на сторонні рахунки, йдеться в повідомленні Binance.

«Акаунти громадян Росії або осіб, які проживають у Росії, або юридичних осіб і організацій із відкритими позиціями щодо ф'ючерсів/деривативів, чий баланс у криптовалюті перевищує 10 тис. євро, мають закрити будь-які контракти впродовж 90 днів, починаючи від сьогодні. Відкриття нових позицій не допускається», — повідомляє Binance.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Ліміт поширюється й на всі спотові, ф'ючерсні та депозитні гаманці, а також активи в продуктах Binance Staking і Binance Earn. Крім того, буде обмежено всі введення на рахунки громадян Росії або фізичних осіб, які проживають у Росії, або юридичних осіб, зареєстрованих у Росії, на суму понад 10 тис. євро.

Акаунти росіян, загальна сума яких не перевищує 10 тис. євро, залишаться незайманими й активними. Це стосується верифікованих акаунтів із наданням підтвердження їхніх адрес.

«Попри те що ці заходи потенційно обмежують звичайних громадян Росії, важливо враховувати, що Binance відіграє провідну роль у реалізації всіх санкцій. Ми вважаємо, що й інші великі криптовалютні біржі діятимуть за цими правилами», — зазначили в Binance.

Binance — найбільша криптовалютна біржа з наявних. Її заснував Чанпен Чжао у 2017 році. Сервіс складається з Binance Exchange, Labs, Launchpad, Academy, Research, Charity Foundation, Trust Wallet і Binance Chain.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини