Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Банк Росії припинив купівлю валюти на тлі обвалу рубля

Банк Росії припинив купівлю валюти і на тлі обвалу рубля. Фото: cbr.ru

Банк Росії припинив купівлю валюти і на тлі обвалу рубля. Фото: cbr.ru

Банк Росії оголосив про зупинення купівлі валюти на невизначений строк після різкого падіння курсу до більш ніж 79 руб. за долар США, курс євро перевищив 89 руб. Послаблення російської національної валюти пов'язане з геополітичною напругою навколо України.

«Це рішення ухвалено з метою підвищення передбачуваності дій фінансової влади та зниження волатильності фінансових ринків. Рішення про відновлення купівлі іноземної валюти в межах виконання механізму бюджетного правила ухвалюватиметься з огляду на фактичну ситуацію на фінансових ринках», — повідомив ЦБ.

Російський регулятор ухвалив рішення після різкого падіння курсу рубля в понеділок, 24 січня. Під час торгів вартість долара вперше з листопада 2020 року перевищила 79 руб. Курс євро перевищив 89 руб., що сталося вперше з липня 2021 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Причиною обвалу рубля називають геополітичну напругу між США та Росією навколо історії з Україною.

На повідомленні ЦБ РФ долар уповільнив зміцнення, опустившись нижче 79 руб. За даними на 16:20 МСК, він додав 1,3 руб. та торгувався на позначці 78,75 руб. Євро коштував 88,91 руб., подорожчавши на 1,04 руб. на закриття 21 січня.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини