Facebook Pixel

Столиця Таїланду отримала нову назву: Крунг-Тхеп-Маха-Накхон

Офіс Королівського товариства Таїланду 16 лютого оголосив про зміну офіційної назви столиці Таїланду з Бангкока на Крунг-Тхеп-Маха-Накхон, що перекладається як «Місто янголів, велика столиця». Про це повідомляє Bangkok Post.

Зазначається, що нова офіційна назва Крунг Тхеп Маха Накхон не набуде чинності, доки її не перевірить комітет, відповідальний за перевірку всіх законопроєктів.

При цьому Бангкок продовжать використовувати як неофіційну назву столиці.

Крунг-Тхеп-Маха-Накхон є скороченим варіантом. Оригінальна назва складається з 20 слів і включена до Книги рекордів Гіннесса як найдовша у світі: «Крун Тхеп Маханакхон Амон Раттанакосін Махінтараюттхая Махаділок Пхоп Нопарат Ратчатхані Буріром Удомратчанівет Махасатан Амон Піман Аватан Сатіт Саккатхаттійя Вітсанукам Прасі».

Що перекладається як: «Місто янголів, велике місто, місто — вічний скарб, неприступне місто бога Індри, велична столиця світу, обдарована дев'ятьма дорогоцінними каменями, щасливе місто, сповнений достатку грандіозний Королівський Палац, що нагадує божественну обитель, де царює перетворений бог, місто, подароване Індрою і збудоване Вішвакарманом».

Подякувати 🎉