Шостий апеляційний адмінсуд відхилив апелляциону скаргу Кабміну, Мінекономрозвитку, «Нафтогазу» і Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП). Про це написав на своїй Facebook-сторінці повідомив керуючий партнер правової групи «Трохімець та партнери» Олександр Трохімець.
Мова йде про визнання незаконною постанову №315 від 27 квітня 2016 року, яка визначає порядок формування ціни на природний газ для потреб населення і теплокомуненерго.
«Сьогодні Шостий апеляційний суд у складі суддів Я. Собків (головуючий), Н. Безименна, О. Ганечко виніс рішення, яким повністю відмовив у задоволенні апеляційних скарг Кабінету Міністрів, Мінекономрозвитку, Нафтогазу та НКРЕКП», — написав він.
У березні 2019 року цю ж постанову визнав протиправним і недійсним Окружний адмінсуд Києва за позовом лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко та громадського руху «Тарифна мобілізація».

Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також