Активи банку Петра Порошенка з початку року зменшилися майже в три рази

Фото: «Перша Кримська»

Фото: «Перша Кримська»

Активи "Міжнародного інвестиційного банку (МІБ) за третій квартал 2019 року зменшились на 54% – до 3,1 млрд грн. Про це йдеться у квартальному звіті банку.

Зокрема:

  • грошові кошти та їх еквіваленти скоротилися в 9,5 разів – до 273,6 млн грн;
  • фінансові активи скоротилися в 2,3 рази;
  • зобов'язання зменшилися в 2,3 рази – до 2,7 млрд грн, у тому числі кошти клієнтів – в 2,9 рази, до 2,1 млрд грн.

В цілому за три квартали поточного року активи банку зменшилися в 3,1 рази, а зобов'язання – в 3,4 рази.

Чистий прибуток за третій квартал склав 17,8 млн грн, що на 18% більше, ніж за аналогічний минулорічний період. За три квартали вона склала 50,5 млн грн, що більше на 31%.

Власний капітал банку з початку року збільшився на 15% – до 399 млн грн, у тому числі статутний капітал – на 22%, до 334 млн грн.

Про банк

МІБ зареєстрований в березні 2008 року. Його акціонерами на 1 січня 2019 року були: Петро Порошенко – 60%, Ігор Кононенко – 14,9%, Олег Гладковський і Олег Зімін – на 9,9%, Катерина Ворушиліна і Сергій Ворушилін – по 2,6%, Олексій Порошенко – 0,006%, Юлія Гладковська — 0,000001%.

За розміром загальних активів на 1 липня 2019 року банк займав 24 місце серед 76, що діяли в країні.

Додатково про активи Порошенко

Господарський суд Київської області задовольнив позов виконкому Бориспільської міськради і зобов'язав «Бісквітний комплекс «Рошен» доплатити близько 23 млн грн пайового внеску в бюджет за будівництво фабрики.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Шмигаль повідомив про 5 тис. нових ФОП, а у соцмережі йому пояснили, що це означає

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що кількість реєстрацій нових ФОП фактично повернулося до докризового періоду.

Засновник Rozetka розповів, що після туалетного паперу взялися купувати українці

В інтернет-магазині Rozetka за останній місяць в кілька разів зросли продажі робочих столів, крісел на коліщатках і ноутбуків. На думку засновника компанії Владислава Чечоткіна, це означає, що українці навчилися працювати вдома і планують і далі так працювати.

Топ-10 кращих університетів України. Куди вступати у 2020-му

Цього року останній шкільний дзвоник був незвичайним — в режимі онлайн, без лінійки, білих бантів і квітів. На щастя, пандемія не скасувала здачу ЗНО і вступ до закладів вищої освіти. Поки випускники активно готуються до іспитів, The Page проаналізувало останні рейтинги кращих закладів і склало свій список. Перші місця ми віддали університетам, які потрапили в світовий рейтинг QS World University Rankings-2020, далі йшли по торішньому списку центру міжнародних проектів «Євроосвіта» (він оновлюється наприкінці червня). Отже, наш Топ-10 кращих університетів України 2020.

style