Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Україні тимчасово зупинив роботу один з енергоблоків АЕС: у чому причина

АЕС в Україні 3 січня 2023 року: 8 енергоблоків працюють, один — на ремонті. Фото: Facebook / Південноукраїнський енергокомплекс

АЕС в Україні 3 січня 2023 року: 8 енергоблоків працюють, один — на ремонті. Фото: Facebook / Південноукраїнський енергокомплекс

У вівторок, 3 січня, фахівці «Енергоатому» вивели в ремонт один з енергоблоків вітчизняної атомної електростанції. Отже, на сьогодні в Україні працюють вісім реакторів на АЕС, що перебувають на неокупованій російською армією території, інформує компанія.

Капітальний ремонт зазначеного енергоблоку є запланованим. Його проводять раз на чотири роки.

Quote«Під час капремонту проводиться повне вивантаження активної зони реактора, контроль цілісності корпусу реактора автоматичним маніпулятором, попереджувальний ремонт обладнання, вивезення відпрацьованого та завантаження свіжого ядерного палива», — йдеться в роз’яснені «Енергоатому».

Водночас на тимчасово захопленій російськими окупантами Запорізькій АЕС усі шість реакторів зупинено. Проте станція й далі споживає електроенергію з української енергосистеми для забезпечення власних потреб.

Контекст. Нагадаємо: у грудні в МАГАТЕ пообіцяли направити на кожну українську атомну електростанцію, включно з Чорнобильською, свої технічні місії. Команди фахівців агентства перебуватимуть там на постійній основі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини