Facebook Pixel

Компанії групи Smart Holding сплатили за I квартал 2023 року 900 млн грн податків

Компанії групи Smart Holding за I квартал 2023 року сплатили 900 мільйонів гривень податків

Компанії групи Smart Holding за I квартал 2023 року сплатили 900 мільйонів гривень податків

Компанії групи Smart Holding сплатили за перший квартал 2023 року 900 млн грн податків і зборів до бюджетів усіх рівнів (без урахування підприємств групи «Метінвест» і HarvEast).

З початку повномасштабного вторгнення росії бізнеси Smart Holding зазнали значних втрат, але низка антикризових заходів, які холдинг впровадив з початком війни, дали змогу працювати й підтримувати виробництво весь цей час. За 14 місяців війни група Smart Holding спрямувала понад $40 млн на гуманітарні проєкти та допомогу Україні (з урахуванням частки володіння в компанії «Метінвест» і розмірами гуманітарної допомоги цієї компанії).

Smart Holding майже 30 років працює в Україні. Підприємства групи діють у 7 сферах економіки й забезпечують стабільною роботою майже 3 тис. українців. Лише за останні 5 років сума податків інвестиційної групи склала понад 11,6 млрд грн, а внесок в енергонезалежність за цей самий період — 1 652 млрд куб. м газу. Крім того, компанії холдингу продовжують пошук іноземних інвесторів: попри війну вдалося досягти домовленостей про залучення $3 млрд інвестицій.

Quote«Попри ефективність і користь зараз бізнеси групи Smart Holding перебувають на межі зупинення. Унаслідок примусового повернення до кінцевих бенефіціарів компаній колишнього власника Вадима Новинського, що відбулося з грубим порушенням прав кіпрських довірчих керуючих, державні інституції наклали арешти на активи групи та зупинили ліцензії. Через ці дії Україна кожного дня несе втрати у вигляді недоотримання податків і енергоносіїв, що є дійсно незрозумілим особливо під час, коли країна перебуває в стані війни», — зазначили в холдингу.

Довідка:

  • Смарт-Холдинг – одна з найбільших інвестиційних груп України. Підприємства Групи інвестують в активи гірничо-металургійного та нафтогазового комплексів, сільського господарства, суднобудування, нерухомості й енергетики. Стратегія Smart Holding спрямована на ефективне управління диверсифікованим портфелем інвестицій із метою збільшення його вартості в довгостроковій перспективі.
  • Smart Holding (Cyprus) LTD – топхолдингова компанія Групи, що створена й діє за законодавством Республіки Кіпр. Її бенефіціарами є громадяни республіки Кіпр, котрі діють у рамках трастів Smart Trust і Step Trust.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉