Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Майже 700 компаній перемістили свій бізнес на безпечні території, 484 із них уже працюють — Мінекономіки

692 компанії переїхали з зон активних бойових дій в безпечні регіони, 484 з них вже працюють. Фото: ukrinform.com

692 компанії переїхали з зон активних бойових дій в безпечні регіони, 484 з них вже працюють. Фото: ukrinform.com

З моменту запуску програми релокації місце роботи змінили 692 компанії, 484 із них уже почали працювати. Про це інформує Міністерство економіки.

Відповідно до оприлюднених даних, найчастіше компанії, які розташовувалися в регіонах, де ведуться активні бойові дії, переїжджали до Львова та області (24,6%).

Досить часто підприємства обирали для релокації також Закарпатську (16,1%), Чернівецьку (11,4%), Тернопільську (7,6%), Дніпропетровську (7,4%) та Івано-Франківську (7,3%) області.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«З-поміж релокованих підприємств, які вже відновили свою діяльність, найбільшу частку складають компанії оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (39% загальної кількості), переробної промисловості (33%), інформації та телекомунікацій (6%), професійної, наукової та технічної діяльності (5%)», — повідомили в Мінекономіки.

Загалом платформою цифрової взаємодії для переміщення виробничих потужностей скористалися 1 769 компаній. Скористатися програмою релокації має змогу будь-яка компанія, що перебуває в зоні активних бойових дій.

Нагадаємо: дослідниця, партнерка аналітичної компанії CBR Тетяна Ситник в інтерв'ю SPEKA media розповіла, що наступний рік може стати для бізнесу в Україні дуже важким. За її словами, наразі бізнес в Україні має ресурс завдяки тому, що 2021 рік був непоганим для українських замовників і поки що бізнес використовує саме цей ресурс. А от наступний рік може бути набагато важчим.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини