Facebook Pixel

Понад 1000 чергових відділень банків по Україні об’єдналися в мережу POWER BANKING

Понад 1000 чергових відділень комерційних банків по всій Україні об’єдналися в мережу незламності Power Banking, яка обслуговуватиме українців в умовах довготривалого відключення електрики.

До мережі ввійшли й понад 150 чергових відділень Приватбанку. Як повідомив член правління Приватбанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, кількість відділень банку в спільній мережі найближчим часом збільшиться вдвічі.

Скористатися послугами POWER BANKING зможуть клієнти всіх українських банків.

Quote«Цю мережу створено за ініціативи Національного банку, вона об’єднує всі системно важливі банки й складається з 1000 відділень по всій Україні, які завдяки посиленому технічному оснащенню гарантовано працюватимуть за умов тривалої відсутності світла та зв’язку, — зазначив Дмитро Мусієнко. — У разі блекауту, якщо поруч із вами немає чергового відділення Приватбанку, скористайтеся будь-яким із найближчих відділень спільної мережі».

В умовах блекауту у відділеннях мережі POWER BANKING для всіх клієнтів буде доступний певний перелік нагальних банківських послуг, а саме:

  • отримання готівки (у банкоматах чи в касі);
  • платежі, переказ коштів (у касі чи в терміналах самообслуговування);
  • обмін валют (за наявності готівкової валюти в касі);
  • консультації менеджерів із фінансових питань.

Крім того, у відділеннях мережі POWER BANKING запроваджено банкоматний національний роумінг. Його мета – надати українцям можливість зняти в банкоматі будь-якого банку мережі збільшену суму готівки, достатню для задоволення поточних потреб і формування певного запасу.

Знайти найближче відділення мережі POWER BANKING можна на мапі мережі https://power.bank.gov.ua/

Банкір радить заздалегідь зберегти собі на мобільний або роздрукувати перелік відділень POWER BANKING.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉