Facebook Pixel

Міжнародний переказ IntelExpress можна отримати в терміналі Приватбанку. Як це зробити

Міжнародні перекази у ПриватБанку. Фото: Flickr

Міжнародні перекази у ПриватБанку. Фото: Flickr

Приватбанк запустив виплати міжнародних переказів IntelExpress у терміналах самообслуговування. Про це повідомила пресслужба банку.

Перекази через термінали самообслуговування можна отримувати цілодобово. Виплата переказів IntelExpress на гривнєву або валютну картку Приватбанку в терміналах самообслуговування здійснюється без комісії.

1

Як отримати переказ IntelExpres у терміналі Приватбанку

Для отримання міжнародного переказу в терміналі необхідно авторизуватися в терміналі з допомогою картки банку, вибрати в меню «Банківські послуги», сервіс «Отримати грошовий переказ», перекази IntelExpress і ввести контрольний номер і дані переказу.

Виплата переказів IntelExpress на гривнєву або валютну картку Приватбанку в терміналах самообслуговування здійснюється без комісії.

Клієнти Приватбанку можуть отримувати грошові перекази IntelExpress у євро (EUR) або доларах США (USD) безпосередньо на рахунок або картку без візиту до банку або використання дистанційних каналів самообслуговування.

2

Як ще можна здійснити грошовий переказ IntelExpres

Здійснити міжнародний переказ можна також:

  • за допомогою інтернет-банку «Приват24»;
  • у терміналі самообслуговування;
  • через банкомат Приватбанку;
  • у мобільному застосунку Privat24;
  • у відділенні Приватбанку;
  • на гарячій лінії 3700.
3

Як надіслати переказ IntelExpres

  • Відділення Приватбанку

Потрібно звернутися до будь-якого відділення Приватбанку, вказати дані для переказу, внести в касу суму та комісію за відправлення. Після — отримати заяву з контрольним номером переказу та повідомити його одержувачу.

У разі переказу суми, що перевищує еквівалент 15 тис. грн, може знадобитися відкриття поточного рахунку й надання додаткових документів.

  • «Приват24»

Потрібно увійти у "Приват24», обрати у вкладці «Усі послуги» пункт меню «Перекази» → «Надіслати переказ», вибрати країну, куди потрібно надіслати переказ, обрати валюту та ввести суму. Далі — вибрати систему переказу → INTELEXPRESS і заповнити необхідні поля. Далі — обрати картку, з якої буде здійснюватися переказ грошей, і підтвердити його.

  • Термінал самообслуговування

Спочатку потрібно авторизуватися за допомогою картки. Далі обрати пункт меню «Банківські послуги» → «Відправити грошовий переказ» →INTELEXPRESS.

Після — заповнити поля, які вимагає обрана система переказу, й обрати спосіб розрахунку за переказ. Внести готівку або вибрати оплату карткою.

Після — отримати контрольний номер переказу, який необхідно повідомити одержувачу.

  • За номером 3700

Потрібно зателефонувати на номер 3700 і зв’язатися з оператором (цифра нуль у тональному наборі після вибору мови). Далі потрібно повідомити дані, необхідні для здійснення переказу, та ОТП-пароль, який прийшов на мобільний телефон.

Потім потрібно дочекатися від оператора підтвердження про успішне списання коштів із картки.