Facebook Pixel

Приватбанк суттєво збільшив ліміти на зняття готівки в банкоматах

Приватбанк збільшив ліміти на переведення в готівку в банкоматах із карток усіх українських банків до 20 тис. грн, повідомила пресслужба банку.

З 23 листопада банк встановив єдині ліміти переведення в готівку в мережі банкоматів банку з карт Приватбанку та інших українських банків на позначці 20 тис. грн. Цю суму користувачі можуть отримати в банкоматі Приватбанку за одну операцію та повторити за три години.

Як зазначили в Приватбанку, збільшення лімітів на переведення в готівку з карт усіх українських та іноземних банків дасть клієнтам змогу за потреби отримати доступ до готівкових коштів через найбільшу в Україні мережу банкоматів. На сьогодні в мережі Приватбанку працюють понад 5 тис. банкоматів у всіх регіонах України.

У Приватбанку також нагадали, що в разі аварійного відключення електрики в регіонах України Приватбанк забезпечує безперебійну роботу онлайн-банкінгу та застосунків «Приват24», «Приват24 для бізнесу», процесингу, системи безготівкових розрахунків завдяки перенесенню цифрових потужностей у хмару.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉