Facebook Pixel

У листопаді 2022 року українці купували павербанки, а не каву — Приватбанк

У листопаді 2022 року українці купували електроніку та побутову техніку на 15% більше, ніж у жовтні. Про статистику витрат через термінали Приватбанку пише прессекретар Приватбанку Олег Серга.

Найпопулярнішими товарами місяця стали павербанки та інша техніка для автономного енергозабезпечення, повідомив член правління Приватбанку з питань малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв. Відчутне зростання покупок техніки до 3,8 млрд грн зумовлено традиційним періодом розпродажів «чорної пʼятниці», додав він.

Також у листопаді українці більше витрачали на пальне — оплати картками на АЗС зросли проти жовтня на 7,6% — до 2,7 млрд грн. Водночас заощаджували на купівлі продуктів (менше на 9,6%, 22,1 млрд грн), ліків (мінус 4%, 3,1 млрд грн), кафе та ресторанах (мінус 12,4%, 3,1 млрд грн).

Аварійні та планові відключення електрики зробили популярною послугу зняття готівки на касі. У листопаді через «приватівські» термінали в торгових мережах українці зняли 2,3 млрд грн готівки — на 43% більше, ніж у жовтні. Майже 1,5 млн українців скористалися цією послугою за місяць. Знімали в середньому трохи більш як 1500 грн.

Водночас через відключення електрики обсяги оплат карткою в листопаді зменшилися на 5,1% — до 51 млрд грн.


У Києві та по всій Україні працюватимуть чергові відділення банків – адреси.

Столична влада оприлюднить перелік бізнесу, який готовий працювати в блекаут.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉