Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Приватбанк видав перші кредити за новою програмою підтримки аграріїв

Аграріям почали видавати пільгові кредити

Аграріям почали видавати пільгові кредити

Щоб допомогти аграріям провести посівну кампанію цього року, Кабмін запровадив низку заходів фінансової підтримки малих і середніх аграрних виробників, зокрема, їм запропоновано пільгове фінансування.

Перший кредит на нових умовах у розмірі 5 млн грн без додаткової застави строком на 6 місяців Приватбанк видав агровиробнику із села Бикове Криничанського району Дніпропетровської області.

«Ми вже отримали заявки від більш як двох тисяч агровиробників на суму понад 4,5 млрд грн і звернулися до Кабінету міністрів за збільшенням суми державних гарантій», – повідомив керівник дирекції по роботі з бізнес-клієнтами Приватбанку Євген Заіграєв.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За його словами, банк надає кредити для аграріїв у сумі до 5 млн грн без будь-якої застави та страхування, а клієнти отримують компенсацію відсоткової ставки та сплачуватимуть 0% річних з оплатою разової комісії до 1% суми кредиту. Для отримання кредиту в розмірі понад 5 млн грн позичальник має надати в заставу сільгосптехніку на суму, що становить не менш як 20% кредиту.

Заявку на фінансування можна подати на сайті банку.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини