Facebook Pixel

Приватбанк видав перші кредити за новою програмою підтримки аграріїв

Щоб допомогти аграріям провести посівну кампанію цього року, Кабмін запровадив низку заходів фінансової підтримки малих і середніх аграрних виробників, зокрема, їм запропоновано пільгове фінансування.

Перший кредит на нових умовах у розмірі 5 млн грн без додаткової застави строком на 6 місяців Приватбанк видав агровиробнику із села Бикове Криничанського району Дніпропетровської області.

«Ми вже отримали заявки від більш як двох тисяч агровиробників на суму понад 4,5 млрд грн і звернулися до Кабінету міністрів за збільшенням суми державних гарантій», – повідомив керівник дирекції по роботі з бізнес-клієнтами Приватбанку Євген Заіграєв.

За його словами, банк надає кредити для аграріїв у сумі до 5 млн грн без будь-якої застави та страхування, а клієнти отримують компенсацію відсоткової ставки та сплачуватимуть 0% річних з оплатою разової комісії до 1% суми кредиту. Для отримання кредиту в розмірі понад 5 млн грн позичальник має надати в заставу сільгосптехніку на суму, що становить не менш як 20% кредиту.

Заявку на фінансування можна подати на сайті банку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉