Facebook Pixel
IT
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Як вчити англійську онлайн легко та швидко: поради фахівців

Автор
Вчимо іноземну мову онлайн без проблем

Вчимо іноземну мову онлайн без проблем

Вчити англійську онлайн у наш час уже не є чимось незвичайним. Дистанційне навчання застосовується в різних сферах і з кожним днем удосконалюється. З'являються нові інструменти та пропозиції, а вибір онлайн-курсів англійської мови розширився до неймовірних масштабів. Ви можете обрати будь-яку школу, незалежно від регіону проживання, подорожувати та їздити у відрядження, не пропускаючи жодного заняття. Непогано, правда?

У школі Green Forest для зручності студентів викладачі розробили не тільки спеціальні програми навчання, а й спеціальну платформу. Англійську онлайн можна вивчати, займаючись за ретельно підібраними матеріалами, а також робити домашнє завдання в будь-якому зручному місці.

Як обрати онлайн-курси англійської мови

Про те, як вчити англійську онлайн, ми поговоримо далі, а для цього потрібно обрати найкращі курси. Ціна на онлайн-курси часто може бути дуже привабливою, адже школам непотрібно переплачувати за оренду приміщень й одночасно можна запустити багато груп. Але варто звернути увагу й на інші чинники, адже організувати навчання онлайн може кожен охочий.

Перевірити кваліфікацію викладачів і самої школи, якщо вона є тільки на просторах інтернету, дуже складно, краще обирати курси, де вчать англійську онлайн і офлайн.

Стежте за тим, щоб групи не набирали занадто великі, адже працювати з одним викладачем буде складно й малоефективно.

Поцікавтеся кваліфікацією викладачів, щоб вони мали дипломи й, бажано, додаткові міжнародні сертифікати.

Перевірте рейтинги та відгуки в мережі від студентів, які там навчалися. Важливо не обмежуватися коментарями на самому сайті школи, а перевіряти рейтинги на незалежних сайтах, у Google та соціальних мережах, де модератори школи не можуть виправляти й видаляти відгуки.

Як ефективно вчити англійську онлайн

Результат навчання на онлайн-курсах залежить не тільки від обраної школи та викладача, а й від ваших зусиль. Відвідуючи двічі на тиждень заняття з англійської мови та не займаючись самостійно, швидко досягти бажаного ефекту точно не вийде.

Щоб не витратити час і гроші на вітер, розробіть графік, внесіть до календаря всі основні та самостійні заняття, намагайтеся не пропускати й максимально сконцентруватися на кожному з них.

Не робіть великих перерв — краще вчити по 20 хвилин на день, ніж витратити кілька годин раз на два тижні. Під час онлайн-занять і самопідготовки з англійської не відволікайтеся й не перемикайтеся.

Приберіть усі непотрібні гаджети та предмети, попросіть не турбувати вас деякий час.

Багато практикуйте англійську мову: дивіться фільми, серіали та відео онлайн в оригіналі, читайте книжки, за можливості практикуйте англійську онлайн і офлайн з іноземцями.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини