Facebook Pixel
IT
IT

London is a capital of Great Britain: п'ять кращих програм для вивчення англійської мови

Сучасну середньостатистичну людину вже складно уявити без володіння якоюсь іноземною мовою. Найчастіше це англійська, що справедливо. Недарма це одна з небагатьох міжнародних мов.

У школі більшості з нас наполегливо говорили, що іноземні мови розвивають інтелект та допомагають нестандартно мислити. З цим складно сперечатися. І натепер кожен має можливість вивчати нові мови, навіть ті, хто в школі відверто махнув рукою на складні слова та конструкції. Безумовний плюс — у тому, що вчити майже будь-яку іноземну мову можна, не виходячи з дому, в комфортних умовах або навіть по дорозі на роботу в транспорті.

Для цього потрібний лише смартфон і зручний застосунок. Ми розповімо про найпопулярніші п'ять із них, які вважають найкращими.

Duolingo

Це майже лідер за кількістю рекомендацій. Саме про нього найчастіше згадують, коли просять підказати застосунок для вивчення іноземних мов. Тут зрозумілий інтерфейс, велика різноманітність лексичних тим, а також вельми дохідливі пояснення з граматики та фонетики, що добре підкріплює засвоєні знання.

Завдання в Duolingo — нескладні, до того ж програма здатна визначити ваш приблизний рівень володіння мовою ще до початку занять за допомогою простих вправ і вже відповідно до нього побудувати програму навчання. Напівігрова форма занять дає змогу краще засвоювати пройдений матеріал, а можливість запрошувати друзів і регулярно змагатися з ними в знаннях дає додатковий ефект.

Кожен урок закінчується тестом, який охоплює лексику та граматику: користувачеві пропонується складати речення та граматичні конструкції, правильно вимовляти та переводити слова.

Присутня також можливість розблокувати та вивчити додаткові теми, що не входять у програму (наприклад, приказки, сленгові вислови тощо). Для цього знадобляться спеціальні кристали, які нараховуються за успішне проходження тесту в кінці уроку.

Загалом програма дійсно одна з кращих у своєму роді. Вона чудово підходить для учнів будь-якого віку та ідеальна для тих, кому зовсім не до душі нудні підручники та онлайн-курси.

QuoteВартість: є безкоштовна версія та преміум-аккаунт за $6,99 на місяць.

Lingualeo

Ця програма трохи старша за Duolingo та спочатку була призначена для навчання дітей. Однак вона знайшла свій відгук і в дорослих. Проте розробники залишили повністю ігрову форму навчання та можливість брати нову лексику з різних джерел.

У застосунку є велика кількість наборів для вивчення слів і конструкцій. Набори забезпечені яскравими картинками, а також спеціальним озвученням, що тренує відразу всі навички володіння мовою: читання, аудіювання та розмовні здібності. До речі, в режимі читання можна відразу ж знайомитися з англомовними текстами.

Нову лексику можна групувати у власні словники, де слова розташовуються відразу ж із транскрипцією для зручності користувачів.

QuoteВартість: є пробна безкоштовна версія, преміум-аккаунт за $54,99 за рік та акаунт із необмеженим терміном дії за $269,99.

Easy Ten

Назва застосунку говорить сама за себе. Щодня користувачеві пропонується десять слів для вивчення. Переважно застосунок служить для поповнення лексичного запасу, тому краще підходить для тих, хто вже непогано знайомий з основами. Якщо підрахувати, виходить, що за місяць словниковий запас користувача поповнюється на 300 слів, що досить добре.

Ще один незаперечний плюс застосунку — це таймінг занять. Один урок триває приблизно двадцять хвилин, що дає змогу займатися по дорозі на роботу або в університет. У застосунку також є спеціальний календар, за допомогою якого можна відстежувати свій прогрес.

QuoteВартість: є безкоштовна версія та платний аккаунт за 299 грн за рік.

Carton Tongue Twister

Застосунок призначений для любителів інтерактиву та нестандартного навчання. По-перше, всі уроки анімовані, а завдання постають у вигляді автентичних англійських і американських скоромовок, які поділені на три рівні складності.

Користувач вивчає кожну скоромовку окремо, в зручному йому темпі. Спочатку повторює її разом із диктором (носієм мови), а потім — самостійно. У процесі навчання учень також може записувати свій голос і порівнювати його з оригіналом, щоб довести власну вимову до максимально правильної.

Однак застосунок має й недоліки. Малий запас скоромовок (щонайбільше півсотні) робить його меншою мірою навчальним, а більшою — розважальним.

Серед незручностей користувачі також відзначають відсутність будь-якої мови інтерфейсу, крім англійської.

QuoteПрограма безкоштовна, але варто зважати, що доступна вона тільки користувачам iPhone.

Learn English

Якщо в попередніх програмах основний акцент робився на лексику, то в Learn English акцент зміщений на граматику, отже, цей застосунок можна сміливо поєднувати з будь-яким лексичним (наприклад, з Easy Ten). Крім того, саме Learn English вважається чудовим для розбору власних помилок, а тому добре підходить просунутим користувачам.

Алгоритм не лише будує для вас індивідуальну програму навчання, а й докладно розбирає допущені за урок помилки. Зокрема, застосунок може вказати, чому в конструкції вживається те чи інше слово, уточнити особливості побудови речення, які ви пропустили.

Як відзначають користувачі, такий підхід до вивчення дає змогу охоплювати більш глибинні аспекти англійської мови.

QuoteВартість: є пробна безкоштовна версія та платний аккаунт за 1649,99 грн за рік

Щоб правильно вибрати застосунок для вивчення англійської мови, досить поставити собі правильні запитання: для чого вам мова, якого рівня ви хочете досягти, які слабкі місця своєї англійської хочете підтягнути. А якщо до щирого бажання краще говорити та писати листи англійською докладуться зусилля та зовсім небагато вільного часу — все точно вийде!

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉