Facebook Pixel
IT

Україна за рік відскочила назад у рейтингу інновацій

Автор

Україна посіла друге місце серед країн із доходом нижче середнього рівня в рейтингу Глобального індексу інновацій ООН, посівши 47-е місце. Ще торік вона була на 43-й позиції.

Індекс України за всіма показниками склав 37,4 зі 100 можливих. Зокрема, за показником політичної та операційної стабільністі Україна опинилася на 125-у місці зі 129-ти, за легкістю початку бізнесу автори дослідження помістили її на 48-е місце, за легкістю вирішення проблеми неплатоспроможності — на 115-е.

Інші місця України в рейтингу такі: інформаційні та комунікаційні технології — 81-е, кредитування — 91-е, легкість отримання кредитів — 29-е, кредитування приватного сектору — 86-е, інвестиції — 115-е, кваліфіковані працівники — 45-е, створення знань (патенти, винаходи) — 17-е (у цьому розділі за показником корисні моделі за походженням — 1-е місце), креативні товари й сервіси — 91-е, креативність в онлайн – 43-е.

Telegram Logo

Поруч з Україною в рейтингу опинилися Росія та Грузія. Остання разом із нашою країною «показали результат, що перевищує очікування» з огляду на їхній рівень економічного розвитку, йдеться у висновку Світової організації інтелектуальної власності при ООН (WIPO). На першому місці в групі країн із доходом нижче середнього опинився В`єтнам.

1-r0.png

До топ-10 рейтингу потрапили Швейцарія, Швеція, США, Нідерланди, Великобританія, Фінляндія, Данія, Сінгапур, Німеччина, Ізраїль.

12-r0.png

Глобальний інноваційний індекс досліджує інноваційний клімату країн. Рейтинг з 2007 року готується школою бізнесу INSEAD, а також Світовою організацією інтелектуальної власності та Корнельським університетом (США). У доповіді за 2019 рік оцінена інноваційна діяльність 129 країн світу. Для оцінки використовували 80 параметрів, включаючи огляд політичної ситуації, стану освіти, рівня розвитку інфраструктури та бізнесу.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини