Facebook Pixel
IT

Motorola представила новий телефон-розкладачку Razr за $1,5 тисячі

Автор
Фото: motorola

Фото: motorola

Компанія Motorola представила нову версію телефона-«розкладачки» Razr, пише The Verge. Представлений 14 листопада смартфон буде коштувати $1499. (Для порівняння: новий iPhone 11 Pro в максимальній комплектації обійдеться в $1449.) У продажу він буде доступний з січня 2020 року, але в США його продаватимуть тільки в контракті з оператором зв'язку Verizon.

Як пише видання, новий Razr «згортається» в маленький кишеньковий гаджет з 2,7-дюймовим дисплеєм зі скляним покриттям. У звичайному вигляді – це смартфон сталого розміру з 6,2-дюймовим дисплеєм. У розгорнутому вигляді Razr працює, як і більшість інших телефонів на платформі Android.

Telegram Logo

Крім цього, у новий Motorola додано режим імітації інтерфейсу оригінальної моделі смартфона, випущеної в 2004 році. Розблокувати смартфон можна за допомогою відбитка пальця. Він також підтримує технологію eSIM.

Як заявив президент Motorola Серджіо Буніак агентству Bloomberg, компанія не очікує сплеску продажів до рівня Apple та Samsung. Він зазначив, що за останні кілька кварталів Motorola перетворила свій мобільний бізнес з розваленого підрозділу в прибутковий на багатьох ринкуах.

Quote«Новий Razr має намір продовжити цей процес навіть без значних продажів», – додав Буніак.

Виконавчий директор Lenovo Джанфранко Ланчі вважає, що «це підвищить впізнаваність бренду, особливо на ключових ринках, як-от Північна Америка».

З 2014 року Motorola належить китайській Lenovo, яка придбала його у Google за $3 млрд. В 2011 році Motorolа спробувала відродити бренд Razr у вигляді лінійки тонких смартфонів Droid Razr, але пристрої не стали проривом.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини