Facebook Pixel

Путін проти Конгресу США: понти та шантаж — обоюдогостра зброя

По суті, нинішня дипломатія Кремля ґрунтується на особистому досвіді підворіття, яким ВВП щиро пишається. Відповідно, Кремль в особі будь-яких заступників міністрів рябкових пускає піну з рота, верещить, що порве всіх, захопить, кого захоче, а якщо спробують заперечувати, то затіє ядерну війну і занапастить людство.

Культурною мовою це називається підвищенням ставок. А по-простому це шантаж, який нічим не відрізняється від дій терористів. Який, за кремлівською ідеєю, має відволікти від того, що насправді російська «еліта» зберігає вкрадене в доларах, а її нащадки вже перебралися в західний світ. Знищувати цей світ ніхто з них не рветься, окрім Володимира Путіна, котрий уже однією ногою в могилі. А помирати одному йому конче сумно.

І цей шантаж спрацьовував. І проти Барака Обами, і проти Дональда Трампа, і проти Джозефа Байдена. Але, як виявилося, він не працює проти колективного органу, а саме Конгресу США.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Цей орган синхронно із Сенатом розробив законопроект про справжні санкції. Ці санкції, у разі введення, фактично банкротять найбільші російські банки, а також вводять персональні обмеження проти керівної верхівки Росії. І — увага — проти самого Володимира Путіна!

Тут потрібне пояснення. За давньою, можна сказати древньою, традицією керівників держав санкціям не піддають: монархи, начебто, непідсудні. Це щоб у розпал найжорстокішої війни зберегти можливість мирних переговорів. Виняток являють собою ті, хто визнається недоговороспроможним у принципі, — закінчені криваві диктатори.

Підписуйтесь на нас в Google News!

І якщо законопроєкт, який називається «Акт із захисту суверенітету України», буде не просто ухвалено, а він набере чинності, то Володимир Путін із висоти володаря світу та збирача земель, яким він себе уявив, буде опущений до рівня міжнародного ізгоя. З яким якщо й продовжать спілкуватися, то лише члени ОДКБ, а навіть китайський лідер — лише телефоном.

Втрату капіталів і навіть ізоляцію Путін, звісно, переживе. А ось публічне приниження — навряд чи: у світі підворіття таких не поважають.

Питання в тому, чи буде цей уже розроблений законопроєкт ухвадено та реалізовано. І за яких умов це може статися. Пікантність у тому, що навіть не йдеться про пряму агресію РФ проти України. Тому що військові РФ уже незаконно перебувають на території України — на Донбасі та в Криму. І за бажання зведення ВВП можна починати хоч одразу після ухвалення законопроєкту.

Що не кажи, а понти та шантаж — це обоюдогострі штуки.

Текст опубліковано за згодою автора.

Оригінал

The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора

Коментарі

Всі новини