Facebook Pixel

Чи зупинять міжнародні санкції російські та білоруські танки

Іван Компан
фінансист, засновник First Kyiv Investment Club

Чи зупинять міжнародні санкції російські та білоруські танки? Моментально — Ні! Але вони зупинять всю країну-ворога на шляху до майбутнього! Кожне нове рішення про якесь, хоча б найменше, обмеження росії та її громадян – це крок до нашої перемоги. І, як завжди, фінансові ринки – один із головних індикаторів того, як світ оцінює те, що відбувається. Я вже писав про те, що ціна на акції російських компаній знизилася на 50 — 90%, і це ще не кінець.

Але цікаво те, що найбільший у світі ринок — американський — чудово тримає удар. Від початку війни основні американські індекси — S&P500, Dow Jones і Nasdaq Composite — не тільки не впали, а й навіть зросли. Світ зважає на російські ракети, але не дуже боїться, що російська економіка, яка становить лише 3% глобальної, повернеться в середньовіччя. «Отряд не заметит потери бойца!» Тож пороху в санкції можна не жаліти — світова економіка не дуже постраждає!

А на картинці – графік того, що відбувалося з акціями російського Сбербанку (червона лінія) упродовж семи днів війни, як порівняти з акціями найбільших міжнародних компаній (зелена). І мені здається, що цей графік може стати чудовим символом того, куди рухається світ, а куди — відстала агресивна держава з рабською психологією та ракетами замість серця.

grafik-1.jpg


Текст опубліковано за згодою автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора