Facebook Pixel

Бізнес-акваріум: бустерна доза, МВС і телеканали

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Як завжди, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії щодо відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.

24 грудня The Page писало про те, що до кінця січня в Україні буде офіційно дозволено третю, бустерну дозу вакцини. Й от сьогодні МОЗ видало відповідний наказ.

Quote«Третю дозу не вводили одразу, оскільки хотіли отримати максимально багато доз за міжнародною гуманітарною системою COVAX. Країни, що вводять бустер, позбавляються безплатних вакцин. Тому спочатку її ввели для людей похилого віку та для медиків», — розповіло джерело в МОЗ.

Зараз, коли багато людей повернеться з Європи, є ризик епідемії штаму «Омікрон». Це потребує рішучих дій, пояснив співрозмовник.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У грудні минулого року колишній нардеп Дмитро Добродомов несподівано вирішив продати «4 канал».

Quote«Причина в тому, що основним спонсором цього телеканалу були структури Тараса Козака, точніше, Віктора Медведчука. Тому Офіс президента зробив Добродомову пропозицію, від якої він не зміг відмовитися, а саме: або він продає «4 канал» людям, яким йому скажуть, або Добродомов, як Козак і Медведчук, потрапить під санкції, а його активи будуть заморожені на невизначений строк», — пояснило джерело в «Слузі народу».

Зрештою телеканал оформили на депутата від «Слуги народу» Олексія Ковальова. Перед Новим роком батьки нардепа зробили йому подарунок у вигляді «4 каналу» — про це свідчить декларація Олексія Ковальова.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Телеканали «Рада», «Дом» і «4 канал» — це група каналів, що фінансуються владою, з яких робитимуть новий сильний інформаційний холдинг, щоб протистояти каналам «Україна 24» та «Прямий». Принаймні зараз бачення в ОП саме таке», — сказав співрозмовник.

Як розповіло джерело в Офісі президента, у демарші та масовому звільненні поліцейських звинувачують колишнього міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. За даними співрозмовника, невдоволення назріває й серед патрульних — незабаром усе може закінчитися їхнім масовим звільненням.

Quote«Денису Монастирському надано термінове доручення розв'язати всі питання з грошовим забезпеченням МВС, особливо рядових співробітників. Найближчого тижня це буде тема номер один в Україні. Зарплати, як очікується, збільшать уже до кінця січня. Принаймні Мінфін шукає на це додаткове фінансування в бюджеті», — пояснив співрозмовник.

Нещодавно обраний мер Харкова Ігор Терехов не втрачає часу дарма. Позаминулого тижня він здійснив візит до неофіційного офісу Сергія Кривого на вулиці Євгена Коновальця, розповіло джерело на будівельному ринку.

Сергій Кривой відомий як людина Коломойського і має величезний авторитет у Мінекономрозвитку. Такою мірою, що нещодавно призначив туди заступником міністра свого колишнього співробітника Олександра Грибана, який до цього працював у фірмі Кривого ABRS Group. Ці успіхи можна пояснити великою дружбою Сергія Кривого із групою Кирила Тимошенко.

Як би там не було, з Тереховим вони обговорювали питання великої державної ваги – будівництво соціального житла у Харкові на суму 2,5 млрд гривень. Говорили про те, кому дістануться квартири, хто будуватиме і хто скільки на цьому заробить. Те, що такі теми обговорюються не в міністерстві, а в кабінеті «смотрящєго» — поганий симптом для Харкова, який може позначитися на вартості житла та бюджеті міста.

The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Коментарі

Всі новини