Facebook Pixel

Терехов офіційно вступив на посаду мера Харкова

Новий мер Харкова – Терехов. Фото: Марієнко Андрій/УНІАН

Новий мер Харкова – Терехов. Фото: Марієнко Андрій/УНІАН

Ігор Терехов офіційно вступив на посаду Харківського міського голови, склавши присягу на позачерговій сесії 11 листопада. Про це повідомляється на сайті Харківської міськради.

Голова Харківської міської територіальної виборчої комісії Олена Матвієнко вручила йому посвідчення та посадовий нагрудний знак мера Харкова.

Quote«…Харківська міська рада стане найвідкритішою, а її діяльність — найпрозорішою... Я знаю, чого ви чекаєте від влади Харкова. Це масштабні інфраструктурні проєкти, створення робочих місць із гідною заробітною платою, відродження виробництва, модернізація транспорту, доступна та якісна медицина, оновлення житлово-комунального господарства, екологічна безпека й культурний розвиток. І я вас не підведу. Усе, що я обіцяв, усе, чого ви від мене чекаєте, ми втілимо в життя», — пообіцяв Терехов.

Терехов працює в Харківській міськраді з квітня 2010 року — спочатку на посаді заступника міського голови, а з вересня 2015 року — першого заступника мера.

Telegram Logo

Контекст. 31 жовтня Ігор Терехов виграв позачергові вибори міського голови. За нього проголосували 146 240 виборців, або 50,66% загальної кількості тих, хто брав участь у виборах. Його головний конкурент – Михайло Добкін – посів друге місце із 28,41% голосів. Далі йдуть Олександр Скорик (5,36%), Костянтин Немічев (4,26%), Аліна Мустафаєва (3,17%) та інші. Добкін пообіцяв звернутися до суду через свій програш.

Колишній мер Харкова Геннадій Кернес, який лікувався від коронавірусу в німецькій клініці «Шаріте», помер від ускладнень COVID-19 у ніч на 17 грудня 2020 року.

Коментарі

Всі новини