Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ігор Терехов замінить Кернеса в Харкові. Що про нього відомо

Ігор Терехов. Фото: його Facebook-сторінка

Ігор Терехов. Фото: його Facebook-сторінка

Після смерті мера Харкова Геннадія Кернеса від ускладнень, викликаних коронавірусом, його обов'язки виконуватиме секретар Харківської міськради Ігор Терехов. Про це на своїй сторінці в Facebook заявила глава громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.

Quote«Поки що функції міського голови є кому виконувати і не факт, що вибори міського голови Харкова відбудуться найближчим часом», — заявила вона.

Раніше The Page писало, що за словами Айвазовської, не пізніше, ніж на 15 день після смерті мера міста той, хто виконує обов'язки міського голови, повинен звернутися до Верховної Ради з клопотанням про призначення позачергових виборів. Рада зі свого боку повинна розглянути його не пізніше ніж у дев'яностоденний строк з дня дострокового припинення повноважень відповідного голови.

Quote«На практиці відсутня відповідальність колегіального органу парламенту щодо непризначення дати й іноді процедуру не виконують роками», — резюмувала Айвазовська.

Хто такий Ігор Терехов

Першу вищу освіту він отримав у 1990 році, закінчивши Харківський інженерно-будівельний інститут. У 2006-му закінчив Харківський регіональний інститут державного управління при Президентові України.

Перша робота Терехова була в компанії «Укркондиціонер», через кілька років після цього він став главою харківського заводу «Кондиціонер». До 2006 року був головою управління з питань підприємництва та споживчого ринку при Харківській міській раді.

Після того як отримав другу вищу освіту в 2006 році, його призначили економічним радником голови Харківської облдержадміністрації, а через рік — його заступником.

У 2010-му він став заступником мера, а в 2015 році — його першим заступником. У тому ж році Терехов став депутатом Харківської міської ради 7-го скликання. У грудні 2020-го його призначили секретарем міської ради. На місцевих виборах 2020-го став депутатом міськради 8 скликання (другий номер у списку Блоку Кернеса — Успішний Харків).

За даними «Чесно», за час каденції Терехов пропустив понад 50% сесій своєї комісії, а в 2020 році «гречкосіяв», роздавав паски, брендовані його ім'ям.

Контекст. Уранці стало відомо, що Кернес, який лікувався від коронавирусу в німецькій клініці «Шаріте», в ніч на 17 грудня 2020 помер від ускладнень COVID-19.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини