Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Нардеп зі «Слуги народу» задекларував купівлю «4 каналу» за понад 4 млн грн як подарунок від батьків

Ковальов придбав «4 канал» – у декларацію вніс як подарунок. Фото: Facebook / Олексій Ковальов

Ковальов придбав «4 канал» – у декларацію вніс як подарунок. Фото: Facebook / Олексій Ковальов

Народний депутат від партії «Слуга народу» Олексій Ковальов вніс до декларації купівлю телеканалу за понад 4 млн грн як подарунок від батьків. Йдеться про «4 канал», який раніше цього місяця політик придбав у колишнього нардепа Дмитра Добродомова.

Згідно з декларацією, 24 грудня Ковальов отримав по 50% у статутному капіталі ТОВ «ТРК Інтеррадіо» від Івана та Наталії Ковальових (ймовірно, батька та матері народного обранця). Вартість кожного «подарунка» складає 2 181 755 грн.

Ба більше, того самого дня Іван Ковальов подарував Олексію Ковальову ще і 39% у ТОВ «Ар Ті Ай продакшн». Вказана вартість – 195 тис. грн. За даними YouControl, компанія займається компонуванням кіно- та відеофільмів і телепрограм, а також виданням звукозаписів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Додатково. «Українська правда» цього тижня повідомила про придбання Ковальовим «4 каналу». Джерела видання розповіли про присутність нового власника на новорічному корпоративі медіа, де, власне, його і представили колективу. Під час святкування, за їхніми словами, Ковальов підписав із керівництвом телеканалу угоду про невтручання в редакційну політику. Сам нардеп у коментарі УП анонсував, що розкриє деталі покупки дещо пізніше.

Ковальов підтвердив придбання «4 каналу» на своїй фейсбук-сторінці.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини